Sobota, 17 października 2026 · Imieniny: Andrzej, Ignacy, Seweryna
Notowania EUR/PLN4,3661 ▼ -0,1%USD/PLN3,8827 ▼ -0,3%Pszenica konsumpcyjna948 zł/t ▲ 1,2%Kukurydza972 zł/t ▲ 0,6%Rzepak2 501 zł/t ▲ 1,4%Tuczniki6,38 zł/kg ■ 0,0%Młode byki27,19 zł/kg ▲ 1,3%Mleko surowe1,81 zł/kg ▲ 1,1%Stan: 17.10, 07:28 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

Olej napędowy: Polska na tle UE

Cotygodniowe ceny oleju napędowego i benzyny w Polsce i średnia UE według biuletynu naftowego Komisji Europejskiej.

Olej napędowy, Polska7,88 zł/l1,795 €/l · 12.10.2026
Średnia UE9,37 zł/l2,136 €/l, średnia ważona UE-27
Polska względem UE−16,0%różnica −0,341 €/l
Zmiana tydzień do tygodnia (PL)+1,7%poprz.: 7,74 zł/l

Ceny detaliczne z podatkami (VAT, akcyza), notowanie na 12.10.2026. Przeliczenie na złote po średnim kursie NBP z 12.10.2026 (1 EUR = 4,3889 zł). Rolnik może odzyskać część akcyzy – zobacz zwrot akcyzy 2026.

Olej napędowy – Polska i średnia UE

zł/l, tygodniowo · ━ Polska ╍ średnia UE
5,186,888,5810,2821.04.202512.10.2026

Olej napędowy w krajach UE – 12.10.2026

Polska jest na 2. miejscu od najtańszego wśród 27 państw.

#PaństwoON, €/lON, zł/lBenzyna 95, zł/l
1Malta1,2105,315,88
2Polska1,7957,886,89
3Bułgaria1,8748,227,24
4Hiszpania1,8898,297,85
5Słowenia1,9188,427,73
6Słowacja1,9198,428,10
7Czechy1,9218,438,16
8Węgry1,9428,527,70
9Chorwacja1,9548,577,91
10Estonia2,0138,838,43
11Cypr2,0218,877,72
12Rumunia2,0418,968,33
13Luksemburg2,0458,988,23
14Szwecja2,0509,007,43
15Łotwa2,0729,098,53
16Grecja2,1189,309,65
17Portugalia2,1489,439,26
18Austria2,1629,498,19
19Irlandia2,1649,508,70
20Litwa2,2059,688,45
21Włochy2,2419,838,87
22Niemcy2,2709,969,72
23Francja2,32810,229,71
24Belgia2,33510,258,68
25Holandia2,48210,8910,81
26Dania2,50210,9811,67
27Finlandia2,53611,1310,18
Średnia UE-272,1369,378,82

Polska tydzień po tygodniu

NotowanieON PL, zł/lON UE, zł/lPL wzgl. UE
12.10.20267,889,37−16,0%
5.10.20267,749,42−17,9%
28.09.20269,029,79−7,9%
21.09.20268,889,70−8,4%
14.09.20268,709,37−7,1%
7.09.20268,549,09−6,0%
31.08.20267,228,82−18,1%
24.08.20267,458,90−16,2%
17.08.20267,268,76−17,1%
10.08.20268,028,66−7,4%
3.08.20268,088,79−8,1%
27.07.20267,848,67−9,5%
20.07.20267,488,35−10,5%
13.07.20266,987,89−11,6%
6.07.20266,877,57−9,3%
29.06.20266,047,36−18,0%
22.06.20265,997,39−18,9%
15.06.20266,257,66−18,4%
8.06.20266,347,76−18,4%
1.06.20266,217,81−20,4%
25.05.20266,728,05−16,6%
18.05.20266,698,07−17,1%
11.05.20266,888,18−15,9%
4.05.20267,168,40−14,8%
27.04.20266,888,38−17,9%
20.04.20266,938,50−18,5%

Ostatnie 26 notowań. Złote liczone po kursie NBP z dnia notowania (lub ostatnim wcześniejszym).

Inne zestawienia

Skąd są dane

Stan na 17.10.2026. Źródło: Komisja Europejska, Dyrekcja Generalna ds. Energii, Weekly Oil Bulletin – ceny z podatkami (zestawienie i przeliczenie na złote: Redakcja Stodo). Kurs: NBP, tabela A. Dane pobieramy automatycznie raz dziennie; biuletyn ukazuje się co tydzień.