Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4185 ▲ 0,5%USD/PLN3,9389 ▲ 0,4%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 06:10 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

Case IH FARMALL 110C vs Deutz-Fahr 5105 – porównanie parametrów

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Zestawienie parametrów Case IH FARMALL 110C i Deutz-Fahr 5105 (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).

Remis: każdy z modeli ma lepszą wartość w 2 z 5 parametrów (równe: 1).

  • Case IH FARMALL 110C: mocniejszy o 3 kW (ok. 4 KM) (+3,8%), nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 3 lata.
  • Deutz-Fahr 5105: większa pojemność silnika o 250 cm³ (+6,9%), więcej pierwszych rejestracji o 3 (+9,7%).

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

Case IH FARMALL 110C Deutz-Fahr 5105

Moc netto silnika (najczęstszy wpis)

81 kW
78 kW

Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)

3 600 cm³
3 850 cm³

Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)

31 rejestracji
34 rejestracji

Porównaj Case IH FARMALL 110C z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

Porównaj Deutz-Fahr 5105 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

ParametrCase IH FARMALL 110CDeutz-Fahr 5105
Silnik
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)81 kW (ok. 110 KM) lepsza wartość +3,8%78 kW (ok. 106 KM)
Moc netto – mediana81,0 kW (ok. 110 KM) +3,8%78,0 kW (ok. 106 KM)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)3 600 cm³3 850 cm³ lepsza wartość +6,9%
Paliwoolej napędowyolej napędowy
Masa
Masa własna (najczęstszy wpis)4 200 kg4 520 kg +7,6%
Masa własna – mediana4 080 kg4 525 kg +11%
Ewidencja
Podrodzajkołowykołowy
Rok produkcji – nowe2024–20262023–2026
Rok produkcji – z importu2026–2026 (mediana 2026)2023–2024 (mediana 2023)
Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe)20262026
Rocznik – mediana roku produkcji (import)2026 lepsza wartość2023
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)31 (nowe: 30, używane z importu: 1)34 (nowe: 31, używane z importu: 3) lepsza wartość +9,7%

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Case IH FARMALL 110C, Deutz-Fahr 5105.

Zmień modele w porównywarce →

Inne zestawienia tych modeli