Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4185 ▲ 0,5%USD/PLN3,9389 ▲ 0,4%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 06:10 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

Case IH MAXXUM 125 vs John Deere 6920 – porównanie parametrów

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Zestawienie parametrów Case IH MAXXUM 125 i John Deere 6920 (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).

Case IH MAXXUM 125 wygrywa w 3 z 5 parametrów.

  • Case IH MAXXUM 125: mocniejszy o 4 kW (ok. 5 KM) (+3,6%), nowszy rocznik (nowe) o 20 lat, nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 9 lat.
  • John Deere 6920: większa pojemność silnika o 2 310 cm³ (+52%), więcej pierwszych rejestracji o 25 (+49%).

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

Case IH MAXXUM 125 John Deere 6920

Moc netto silnika (najczęstszy wpis)

114 kW
110 kW

Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)

4 480 cm³
6 790 cm³

Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)

51 rejestracji
76 rejestracji

Porównaj Case IH MAXXUM 125 z najpopularniejszym w klasie: Claas ARION 640 (ciągniki kołowe, 150–199 KM; 136 pierwszych rejestracji)

Porównaj John Deere 6920 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

ParametrCase IH MAXXUM 125John Deere 6920
Silnik
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)114 kW (ok. 155 KM) lepsza wartość +3,6%110 kW (ok. 150 KM)
Moc netto – mediana114,0 kW (ok. 155 KM) +3,6%110,0 kW (ok. 150 KM)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)4 480 cm³6 790 cm³ lepsza wartość +52%
Paliwoolej napędowyolej napędowy
Masa
Masa własna (najczęstszy wpis)5 460 kg6 800 kg +25%
Masa własna – mediana5 460 kg6 800 kg +25%
Ewidencja
Podrodzajkołowykołowy
Rok produkcji – nowe2022–20262006
Rok produkcji – z importu2007–2025 (mediana 2013)2001–2007 (mediana 2004)
Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe)2026 lepsza wartość2006
Rocznik – mediana roku produkcji (import)2013 lepsza wartość2004
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)51 (nowe: 41, używane z importu: 10)76 (nowe: 1, używane z importu: 75) lepsza wartość +49%

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Case IH MAXXUM 125, John Deere 6920.

Zmień modele w porównywarce →

Inne zestawienia tych modeli