Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4185 ▲ 0,5%USD/PLN3,9389 ▲ 0,4%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 06:10 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

John Deere 6155M vs New Holland T6.160 DC – porównanie parametrów

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Zestawienie parametrów John Deere 6155M i New Holland T6.160 DC (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).

New Holland T6.160 DC wygrywa w 3 z 5 parametrów.

  • John Deere 6155M: mocniejszy o 5 kW (ok. 7 KM) (+4,1%), większa pojemność silnika o 60 cm³ (+0,9%).
  • New Holland T6.160 DC: nowszy rocznik (nowe) o 1 rok, nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 3 lata, więcej pierwszych rejestracji o 17 (+35%).

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

John Deere 6155M New Holland T6.160 DC

Moc netto silnika (najczęstszy wpis)

126 kW
121 kW

Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)

6 790 cm³
6 730 cm³

Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)

49 rejestracji
66 rejestracji

Porównaj John Deere 6155M z najpopularniejszym w klasie: Claas ARION 640 (ciągniki kołowe, 150–199 KM; 136 pierwszych rejestracji)

Porównaj New Holland T6.160 DC z najpopularniejszym w klasie: Claas ARION 640 (ciągniki kołowe, 150–199 KM; 136 pierwszych rejestracji)

ParametrJohn Deere 6155MNew Holland T6.160 DC
Silnik
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)126 kW (ok. 171 KM) lepsza wartość +4,1%121 kW (ok. 165 KM)
Moc netto – mediana126,1 kW (ok. 171 KM) +4,2%121,0 kW (ok. 165 KM)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)6 790 cm³ lepsza wartość +0,9%6 730 cm³
Paliwoolej napędowyolej napędowy
Masa
Masa własna (najczęstszy wpis)8 880 kg +37%6 500 kg
Masa własna – mediana8 885 kg +37%6 500 kg
Ewidencja
Podrodzajkołowykołowy
Rok produkcji – nowe2024–20252023–2026
Rok produkcji – z importu2016–2023 (mediana 2018)2021–2021 (mediana 2021)
Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe)20252026 lepsza wartość
Rocznik – mediana roku produkcji (import)20182021 lepsza wartość
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)49 (nowe: 33, używane z importu: 16)66 (nowe: 65, używane z importu: 1) lepsza wartość +35%

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: John Deere 6155M, New Holland T6.160 DC.

Zmień modele w porównywarce →

Inne zestawienia tych modeli