Case IH FARMALL 75A vs Farmtrac 680 DT V – porównanie parametrów
Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK
Zestawienie parametrów Case IH FARMALL 75A i Farmtrac 680 DT V (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).
- Moc netto silnika (najczęstszy wpis): Case IH FARMALL 75A – 55 kW, Farmtrac 680 DT V – 54 kW (różnica 1 kW).
- Moc netto – mediana: Case IH FARMALL 75A – 55,0 kW, Farmtrac 680 DT V – 54,4 kW (różnica 0,6 kW).
- Pojemność skokowa (najczęstszy wpis): Case IH FARMALL 75A – 2 930 cm³, Farmtrac 680 DT V – 3 680 cm³ (różnica 750 cm³).
- Masa własna (najczęstszy wpis): Case IH FARMALL 75A – 2 950 kg, Farmtrac 680 DT V – 3 740 kg (różnica 790 kg).
Remis: każdy z modeli ma lepszą wartość w 2 z 5 parametrów (równe: 1).
- Case IH FARMALL 75A: mocniejszy o 1 kW (ok. 1 KM) (+1,9%), więcej pierwszych rejestracji o 3 (+7,5%).
- Farmtrac 680 DT V: większa pojemność silnika o 750 cm³ (+26%), nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 8 lat.
Case IH FARMALL 75A Farmtrac 680 DT V
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)
Porównaj Case IH FARMALL 75A z najpopularniejszym w klasie: New Holland T5.90S
Porównaj Farmtrac 680 DT V z najpopularniejszym w klasie: New Holland T5.90S
| Parametr | Case IH FARMALL 75A | Farmtrac 680 DT V |
|---|---|---|
| Silnik | ||
| Moc netto silnika (najczęstszy wpis) | 55 kW (ok. 75 KM) lepsza wartość +1,9% | 54 kW (ok. 73 KM) |
| Moc netto – mediana | 55,0 kW (ok. 75 KM) +1,1% | 54,4 kW (ok. 74 KM) |
| Pojemność skokowa (najczęstszy wpis) | 2 930 cm³ | 3 680 cm³ lepsza wartość +26% |
| Paliwo | olej napędowy | olej napędowy |
| Masa | ||
| Masa własna (najczęstszy wpis) | 2 950 kg | 3 740 kg +27% |
| Masa własna – mediana | 2 950 kg | 3 745 kg +27% |
| Ewidencja | ||
| Podrodzaj | kołowy | kołowy |
| Rok produkcji – nowe | 2025–2026 | 2025–2026 |
| Rok produkcji – z importu | 2013–2023 (mediana 2017) | 2025–2025 (mediana 2025) |
| Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe) | 2026 | 2026 |
| Rocznik – mediana roku produkcji (import) | 2017 | 2025 lepsza wartość |
| Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026) | 43 (nowe: 39, używane z importu: 4) lepsza wartość +7,5% | 40 (nowe: 39, używane z importu: 1) |
Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Case IH FARMALL 75A, Farmtrac 680 DT V.