Case IH PUMA 150 vs John Deere 6M 155 – porównanie parametrów
Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK
Zestawienie parametrów Case IH PUMA 150 i John Deere 6M 155 (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).
- Moc netto silnika (najczęstszy wpis): Case IH PUMA 150 – 140 kW, John Deere 6M 155 – 134 kW (różnica 6 kW).
- Moc netto – mediana: Case IH PUMA 150 – 140,0 kW, John Deere 6M 155 – 133,8 kW (różnica 6,2 kW).
- Pojemność skokowa (najczęstszy wpis): Case IH PUMA 150 – 6 730 cm³, John Deere 6M 155 – 6 790 cm³ (różnica 60 cm³).
- Masa własna (najczęstszy wpis): Case IH PUMA 150 – 6 810 kg, John Deere 6M 155 – 9 000 kg (różnica 2 190 kg).
John Deere 6M 155 wygrywa w 3 z 5 parametrów (równe: 1).
- Case IH PUMA 150: mocniejszy o 6 kW (ok. 8 KM) (+4,5%).
- John Deere 6M 155: większa pojemność silnika o 60 cm³ (+0,9%), nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 6 lat, więcej pierwszych rejestracji o 28 (+27%).
Case IH PUMA 150 John Deere 6M 155
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)
Porównaj Case IH PUMA 150 z najpopularniejszym w klasie: Claas ARION 640
Porównaj John Deere 6M 155 z najpopularniejszym w klasie: Claas ARION 640
| Parametr | Case IH PUMA 150 | John Deere 6M 155 |
|---|---|---|
| Silnik | ||
| Moc netto silnika (najczęstszy wpis) | 140 kW (ok. 190 KM) lepsza wartość +4,5% | 134 kW (ok. 182 KM) |
| Moc netto – mediana | 140,0 kW (ok. 190 KM) +4,6% | 133,8 kW (ok. 182 KM) |
| Pojemność skokowa (najczęstszy wpis) | 6 730 cm³ | 6 790 cm³ lepsza wartość +0,9% |
| Paliwo | olej napędowy | olej napędowy |
| Masa | ||
| Masa własna (najczęstszy wpis) | 6 810 kg | 9 000 kg +32% |
| Masa własna – mediana | 6 810 kg | 8 995 kg +32% |
| Ewidencja | ||
| Podrodzaj | kołowy | kołowy |
| Rok produkcji – nowe | 2022–2026 | 2025–2026 |
| Rok produkcji – z importu | 2016–2025 (mediana 2020) | 2026–2026 (mediana 2026) |
| Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe) | 2026 | 2026 |
| Rocznik – mediana roku produkcji (import) | 2020 | 2026 lepsza wartość |
| Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026) | 105 (nowe: 101, używane z importu: 4) | 133 (nowe: 132, używane z importu: 1) lepsza wartość +27% |
Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Case IH PUMA 150, John Deere 6M 155.