Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4185 ▲ 0,5%USD/PLN3,9389 ▲ 0,4%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 06:10 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

Case IH VESTRUM 120 AD8 vs Deutz-Fahr 5125 KEYLINE – porównanie parametrów

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Zestawienie parametrów Case IH VESTRUM 120 AD8 i Deutz-Fahr 5125 KEYLINE (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).

Case IH VESTRUM 120 AD8 wygrywa w 2 z 4 parametrów (równe: 1).

  • Case IH VESTRUM 120 AD8: mocniejszy o 3 kW (ok. 4 KM) (+3,2%), większa pojemność silnika o 630 cm³ (+16%).
  • Deutz-Fahr 5125 KEYLINE: więcej pierwszych rejestracji o 6 (+17%).

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

Case IH VESTRUM 120 AD8 Deutz-Fahr 5125 KEYLINE

Moc netto silnika (najczęstszy wpis)

96 kW
93 kW

Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)

4 480 cm³
3 850 cm³

Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)

35 rejestracji
41 rejestracji

Porównaj Case IH VESTRUM 120 AD8 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

Porównaj Deutz-Fahr 5125 KEYLINE z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

ParametrCase IH VESTRUM 120 AD8Deutz-Fahr 5125 KEYLINE
Silnik
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)96 kW (ok. 131 KM) lepsza wartość +3,2%93 kW (ok. 126 KM)
Moc netto – mediana96,0 kW (ok. 131 KM) +3,2%93,0 kW (ok. 126 KM)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)4 480 cm³ lepsza wartość +16%3 850 cm³
Paliwoolej napędowyolej napędowy
Masa
Masa własna (najczęstszy wpis)5 500 kg +27%4 320 kg
Masa własna – mediana5 500 kg +27%4 325 kg
Ewidencja
Podrodzajkołowykołowy
Rok produkcji – nowe2024–20262025–2026
Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe)20262026
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)35 (nowe: 35, używane z importu: 0)41 (nowe: 41, używane z importu: 0) lepsza wartość +17%

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Case IH VESTRUM 120 AD8, Deutz-Fahr 5125 KEYLINE.

Zmień modele w porównywarce →

Inne zestawienia tych modeli