Case IH VESTRUM 120 AD8 vs Deutz-Fahr 5125 – porównanie parametrów
Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK
Zestawienie parametrów Case IH VESTRUM 120 AD8 i Deutz-Fahr 5125 (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).
- Moc netto silnika (najczęstszy wpis): Case IH VESTRUM 120 AD8 – 96 kW, Deutz-Fahr 5125 – 93 kW (różnica 3 kW).
- Moc netto – mediana: Case IH VESTRUM 120 AD8 – 96 kW, Deutz-Fahr 5125 – 93 kW (różnica 3 kW).
- Pojemność skokowa (najczęstszy wpis): Case IH VESTRUM 120 AD8 – 4 480 cm³, Deutz-Fahr 5125 – 3 850 cm³ (różnica 630 cm³).
- Masa własna (najczęstszy wpis): Case IH VESTRUM 120 AD8 – 5 500 kg, Deutz-Fahr 5125 – 5 000 kg (różnica 500 kg).
Case IH VESTRUM 120 AD8 wygrywa w 2 z 4 parametrów (równe: 1).
- Case IH VESTRUM 120 AD8: mocniejszy o 3 kW (ok. 4 KM) (+3,2%), większa pojemność silnika o 630 cm³ (+16%).
- Deutz-Fahr 5125: więcej pierwszych rejestracji o 8 (+23%).
Case IH VESTRUM 120 AD8 Deutz-Fahr 5125
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)
Porównaj Case IH VESTRUM 120 AD8 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95
Porównaj Deutz-Fahr 5125 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95
| Parametr | Case IH VESTRUM 120 AD8 | Deutz-Fahr 5125 |
|---|---|---|
| Silnik | ||
| Moc netto silnika (najczęstszy wpis) | 96 kW (ok. 131 KM) lepsza wartość +3,2% | 93 kW (ok. 126 KM) |
| Moc netto – mediana | 96,0 kW (ok. 131 KM) +3,2% | 93,0 kW (ok. 126 KM) |
| Pojemność skokowa (najczęstszy wpis) | 4 480 cm³ lepsza wartość +16% | 3 850 cm³ |
| Paliwo | olej napędowy | olej napędowy |
| Masa | ||
| Masa własna (najczęstszy wpis) | 5 500 kg +10% | 5 000 kg |
| Masa własna – mediana | 5 500 kg +10% | 4 995 kg |
| Ewidencja | ||
| Podrodzaj | kołowy | kołowy |
| Rok produkcji – nowe | 2024–2026 | 2024–2026 |
| Rok produkcji – z importu | brak danych | 2018–2018 (mediana 2018) |
| Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe) | 2026 | 2026 |
| Rocznik – mediana roku produkcji (import) | brak danych | 2018 |
| Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026) | 35 (nowe: 35, używane z importu: 0) | 43 (nowe: 42, używane z importu: 1) lepsza wartość +23% |
Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Case IH VESTRUM 120 AD8, Deutz-Fahr 5125.