Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE vs New Holland T4.75 – porównanie parametrów
Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK
Zestawienie parametrów Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE i New Holland T4.75 (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).
- Moc netto silnika (najczęstszy wpis): Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE – 55 kW, New Holland T4.75 – 55 kW (ta sama wartość).
- Moc netto – mediana: Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE – 55,4 kW, New Holland T4.75 – 55,0 kW (różnica 0,4 kW).
- Pojemność skokowa (najczęstszy wpis): Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE – 2 890 cm³, New Holland T4.75 – 3 390 cm³ (różnica 500 cm³).
- Masa własna (najczęstszy wpis): Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE – 3 380 kg, New Holland T4.75 – 3 200 kg (różnica 180 kg).
Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE wygrywa w 2 z 5 parametrów (równe: 2).
- Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE: nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 9 lat, więcej pierwszych rejestracji o 34 (+60%).
- New Holland T4.75: większa pojemność silnika o 500 cm³ (+17%).
Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE New Holland T4.75
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)
Porównaj Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE z najpopularniejszym w klasie: New Holland T5.90S
Porównaj New Holland T4.75 z najpopularniejszym w klasie: New Holland T5.90S
| Parametr | Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE | New Holland T4.75 |
|---|---|---|
| Silnik | ||
| Moc netto silnika (najczęstszy wpis) | 55 kW (ok. 75 KM) | 55 kW (ok. 75 KM) |
| Moc netto – mediana | 55,4 kW (ok. 75 KM) +0,7% | 55,0 kW (ok. 75 KM) |
| Pojemność skokowa (najczęstszy wpis) | 2 890 cm³ | 3 390 cm³ lepsza wartość +17% |
| Paliwo | olej napędowy | olej napędowy |
| Masa | ||
| Masa własna (najczęstszy wpis) | 3 380 kg +5,6% | 3 200 kg |
| Masa własna – mediana | 3 375 kg +5,5% | 3 200 kg |
| Ewidencja | ||
| Podrodzaj | kołowy | kołowy |
| Rok produkcji – nowe | 2022–2026 | 2024–2026 |
| Rok produkcji – z importu | 2020–2025 (mediana 2023) | 2013–2015 (mediana 2014) |
| Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe) | 2026 | 2026 |
| Rocznik – mediana roku produkcji (import) | 2023 lepsza wartość | 2014 |
| Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026) | 91 (nowe: 88, używane z importu: 3) lepsza wartość +60% | 57 (nowe: 53, używane z importu: 4) |
Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Deutz-Fahr 5080 D KEYLINE, New Holland T4.75.