Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4185 ▲ 0,5%USD/PLN3,9389 ▲ 0,4%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 06:10 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

Deutz-Fahr 6115C vs Massey Ferguson MF 5M.125 – porównanie parametrów

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Zestawienie parametrów Deutz-Fahr 6115C i Massey Ferguson MF 5M.125 (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).

Massey Ferguson MF 5M.125 wygrywa w 2 z 5 parametrów (równe: 3).

  • Massey Ferguson MF 5M.125: większa pojemność silnika o 550 cm³ (+14%), nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 1 rok.

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

Deutz-Fahr 6115C Massey Ferguson MF 5M.125

Moc netto silnika (najczęstszy wpis)

93 kW
93 kW

Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)

3 850 cm³
4 400 cm³

Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)

33 rejestracji
33 rejestracji

Porównaj Deutz-Fahr 6115C z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

Porównaj Massey Ferguson MF 5M.125 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

ParametrDeutz-Fahr 6115CMassey Ferguson MF 5M.125
Silnik
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)93 kW (ok. 126 KM)93 kW (ok. 126 KM)
Moc netto – mediana93,0 kW (ok. 126 KM)93,0 kW (ok. 126 KM)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)3 850 cm³4 400 cm³ lepsza wartość +14%
Paliwoolej napędowyolej napędowy
Masa
Masa własna (najczęstszy wpis)5 190 kg5 300 kg +2,1%
Masa własna – mediana5 190 kg5 300 kg +2,1%
Ewidencja
Podrodzajkołowykołowy
Rok produkcji – nowe2023–20262025–2026
Rok produkcji – z importu2024–2024 (mediana 2024)2025–2025 (mediana 2025)
Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe)20262026
Rocznik – mediana roku produkcji (import)20242025 lepsza wartość
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)33 (nowe: 32, używane z importu: 1)33 (nowe: 32, używane z importu: 1)

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Deutz-Fahr 6115C, Massey Ferguson MF 5M.125.

Zmień modele w porównywarce →

Inne zestawienia tych modeli