Fendt 826 VARIO vs New Holland T7.270 AC – porównanie parametrów
Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK
Zestawienie parametrów Fendt 826 VARIO i New Holland T7.270 AC (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).
- Moc netto silnika (najczęstszy wpis): Fendt 826 VARIO – 195 kW, New Holland T7.270 AC – 199 kW (różnica 4 kW).
- Moc netto – mediana: Fendt 826 VARIO – 195 kW, New Holland T7.270 AC – 199 kW (różnica 4 kW).
- Pojemność skokowa (najczęstszy wpis): Fendt 826 VARIO – 6 060 cm³, New Holland T7.270 AC – 6 730 cm³ (różnica 670 cm³).
- Masa własna (najczęstszy wpis): Fendt 826 VARIO – 9 310 kg, New Holland T7.270 AC – 9 280 kg (różnica 30 kg).
New Holland T7.270 AC wygrywa w 3 z 5 parametrów.
- Fendt 826 VARIO: nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 1 rok, więcej pierwszych rejestracji o 30 (+94%).
- New Holland T7.270 AC: mocniejszy o 4 kW (ok. 5 KM) (+2,1%), większa pojemność silnika o 670 cm³ (+11%), nowszy rocznik (nowe) o 1 rok.
Fendt 826 VARIO New Holland T7.270 AC
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)
Porównaj Fendt 826 VARIO z najpopularniejszym w klasie: Fendt 724 VARIO
Porównaj New Holland T7.270 AC z najpopularniejszym w klasie: Fendt 724 VARIO
| Parametr | Fendt 826 VARIO | New Holland T7.270 AC |
|---|---|---|
| Silnik | ||
| Moc netto silnika (najczęstszy wpis) | 195 kW (ok. 265 KM) | 199 kW (ok. 271 KM) lepsza wartość +2,1% |
| Moc netto – mediana | 195,0 kW (ok. 265 KM) | 199,0 kW (ok. 271 KM) +2,1% |
| Pojemność skokowa (najczęstszy wpis) | 6 060 cm³ | 6 730 cm³ lepsza wartość +11% |
| Paliwo | olej napędowy | olej napędowy |
| Masa | ||
| Masa własna (najczęstszy wpis) | 9 310 kg +0,3% | 9 280 kg |
| Masa własna – mediana | 9 720 kg +4,7% | 9 280 kg |
| Ewidencja | ||
| Podrodzaj | kołowy | kołowy |
| Rok produkcji – nowe | 2023–2025 | 2024–2026 |
| Rok produkcji – z importu | 2010–2021 (mediana 2015) | 2012–2019 (mediana 2014) |
| Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe) | 2025 | 2026 lepsza wartość |
| Rocznik – mediana roku produkcji (import) | 2015 lepsza wartość | 2014 |
| Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026) | 62 (nowe: 2, używane z importu: 60) lepsza wartość +94% | 32 (nowe: 24, używane z importu: 8) |
Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Fendt 826 VARIO, New Holland T7.270 AC.