Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4185 ▲ 0,5%USD/PLN3,9389 ▲ 0,4%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 06:10 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

New Holland T7.270 AC vs Valtra T255 – porównanie parametrów

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Zestawienie parametrów New Holland T7.270 AC i Valtra T255 (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).

Valtra T255 wygrywa w 3 z 5 parametrów (równe: 2).

  • Valtra T255: większa pojemność silnika o 630 cm³ (+9,4%), nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 10 lat, więcej pierwszych rejestracji o 7 (+22%).

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

New Holland T7.270 AC Valtra T255

Moc netto silnika (najczęstszy wpis)

199 kW
199 kW

Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)

6 730 cm³
7 360 cm³

Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)

32 rejestracji
39 rejestracji

Porównaj New Holland T7.270 AC z najpopularniejszym w klasie: Fendt 724 VARIO (ciągniki kołowe, 200 KM i więcej; 228 pierwszych rejestracji)

Porównaj Valtra T255 z najpopularniejszym w klasie: Fendt 724 VARIO (ciągniki kołowe, 200 KM i więcej; 228 pierwszych rejestracji)

ParametrNew Holland T7.270 ACValtra T255
Silnik
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)199 kW (ok. 271 KM)199 kW (ok. 271 KM)
Moc netto – mediana199,0 kW (ok. 271 KM)199,0 kW (ok. 271 KM)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)6 730 cm³7 360 cm³ lepsza wartość +9,4%
Paliwoolej napędowyolej napędowy
Masa
Masa własna (najczęstszy wpis)9 280 kg +29%7 220 kg
Masa własna – mediana9 280 kg +28%7 225 kg
Ewidencja
Podrodzajkołowykołowy
Rok produkcji – nowe2024–20262023–2026
Rok produkcji – z importu2012–2019 (mediana 2014)2023–2025 (mediana 2024)
Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe)20262026
Rocznik – mediana roku produkcji (import)20142024 lepsza wartość
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)32 (nowe: 24, używane z importu: 8)39 (nowe: 37, używane z importu: 2) lepsza wartość +22%

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: New Holland T7.270 AC, Valtra T255.

Zmień modele w porównywarce →

Inne zestawienia tych modeli