Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4185 ▲ 0,5%USD/PLN3,9389 ▲ 0,4%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 06:10 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

John Deere 6190R vs Valtra T175E – porównanie parametrów

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Zestawienie parametrów John Deere 6190R i Valtra T175E (ciągniki rolnicze) na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK, październik 2025 – wrzesień 2026).

John Deere 6190R wygrywa w 2 z 3 parametrów.

  • John Deere 6190R: mocniejszy o 6 kW (ok. 8 KM) (+3,8%), więcej pierwszych rejestracji o 1 (+3,0%).
  • Valtra T175E: większa pojemność silnika o 570 cm³ (+8,4%).

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

John Deere 6190R Valtra T175E

Moc netto silnika (najczęstszy wpis)

162 kW
156 kW

Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)

6 790 cm³
7 360 cm³

Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)

34 rejestracji
33 rejestracji

Porównaj John Deere 6190R z najpopularniejszym w klasie: Fendt 724 VARIO (ciągniki kołowe, 200 KM i więcej; 228 pierwszych rejestracji)

Porównaj Valtra T175E z najpopularniejszym w klasie: Fendt 724 VARIO (ciągniki kołowe, 200 KM i więcej; 228 pierwszych rejestracji)

ParametrJohn Deere 6190RValtra T175E
Silnik
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)162 kW (ok. 220 KM) lepsza wartość +3,8%156 kW (ok. 212 KM)
Moc netto – mediana162,0 kW (ok. 220 KM) +3,8%156,0 kW (ok. 212 KM)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)6 790 cm³7 360 cm³ lepsza wartość +8,4%
Paliwoolej napędowyolej napędowy
Masa
Masa własna (najczęstszy wpis)7 600 kg +5,3%7 220 kg
Masa własna – mediana7 600 kg +5,2%7 225 kg
Ewidencja
Podrodzajkołowykołowy
Rok produkcji – nowebrak danych2023–2026
Rok produkcji – z importu2012–2019 (mediana 2013)brak danych
Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe)brak danych2026
Rocznik – mediana roku produkcji (import)2013brak danych
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)34 (nowe: 0, używane z importu: 34) lepsza wartość +3,0%33 (nowe: 33, używane z importu: 0)

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: John Deere 6190R, Valtra T175E.

Zmień modele w porównywarce →

Inne zestawienia tych modeli