Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4233 ▲ 0,1%USD/PLN3,9526 ▲ 0,3%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 18:11 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

Porównywarka ciągników, kombajnów i maszyn

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Wybierz dwa modele z tej samej grupy – ciągniki, kombajny zbożowe albo maszyny z jednej kategorii – i zobacz ich parametry obok siebie. Ciągniki porównujemy na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK), kombajny i maszyny – na podstawie danych producentów z naszych baz.

Ciągniki
Ciągniki

Case MX135 vs John Deere 6910

Remis: każdy z modeli ma lepszą wartość w 2 z 4 parametrów.

  • Case MX135: mocniejszy o 4 kW (ok. 5 KM) (+4,0%), więcej pierwszych rejestracji o 3 (+9,4%).
  • John Deere 6910: większa pojemność silnika o 910 cm³ (+15%), nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 1 rok.

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

Case MX135 John Deere 6910

Moc netto silnika (najczęstszy wpis)

103 kW
99 kW

Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)

5 880 cm³
6 790 cm³

Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)

35 rejestracji
32 rejestracji

Porównaj Case MX135 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

Porównaj John Deere 6910 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

ParametrCase MX135John Deere 6910
Silnik
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)103 kW (ok. 140 KM) lepsza wartość +4,0%99 kW (ok. 135 KM)
Moc netto – mediana103,0 kW (ok. 140 KM) +4,0%99,0 kW (ok. 135 KM)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)5 880 cm³6 790 cm³ lepsza wartość +15%
Paliwoolej napędowyolej napędowy
Masa
Masa własna (najczęstszy wpis)6 380 kg +1,3%6 300 kg
Masa własna – mediana6 350 kg +6,9%5 940 kg
Ewidencja
Podrodzajkołowykołowy
Rok produkcji – z importu1997–2003 (mediana 1999)1998–2001 (mediana 2000)
Rocznik – mediana roku produkcji (import)19992000 lepsza wartość
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)35 (nowe: 0, używane z importu: 35) lepsza wartość +9,4%32 (nowe: 0, używane z importu: 32)

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Case MX135, John Deere 6910.

To zestawienie ma też stałą stronę: Case MX135 vs John Deere 6910 →

Gotowe zestawienia

205 par modeli konkurencyjnych marek o zbliżonej mocy (ciągniki, kombajny) lub pojemności (rozsiewacze nawozów).

Ciągniki (158)

Pokaż listę

Kombajny zbożowe (41)

Pokaż listę

Maszyny (6)

Pokaż listę

Bazy modeli