Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4233 ▲ 0,1%USD/PLN3,9526 ▲ 0,3%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 18:11 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

Porównywarka ciągników, kombajnów i maszyn

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Wybierz dwa modele z tej samej grupy – ciągniki, kombajny zbożowe albo maszyny z jednej kategorii – i zobacz ich parametry obok siebie. Ciągniki porównujemy na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK), kombajny i maszyny – na podstawie danych producentów z naszych baz.

Ciągniki
Ciągniki

Deutz-Fahr 5125 vs John Deere 6620

Remis: każdy z modeli ma lepszą wartość w 2 z 4 parametrów.

  • Deutz-Fahr 5125: mocniejszy o 1 kW (ok. 1 KM) (+1,1%), nowsze egzemplarze z importu (mediana) o 14 lat.
  • John Deere 6620: większa pojemność silnika o 2 940 cm³ (+76%), więcej pierwszych rejestracji o 4 (+9,3%).

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

Deutz-Fahr 5125 John Deere 6620

Moc netto silnika (najczęstszy wpis)

93 kW
92 kW

Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)

3 850 cm³
6 790 cm³

Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)

43 rejestracji
47 rejestracji

Porównaj Deutz-Fahr 5125 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

Porównaj John Deere 6620 z najpopularniejszym w klasie: Massey Ferguson MF 5M.95 (ciągniki kołowe, 100–149 KM; 101 pierwszych rejestracji)

ParametrDeutz-Fahr 5125John Deere 6620
Silnik
Moc netto silnika (najczęstszy wpis)93 kW (ok. 126 KM) lepsza wartość +1,1%92 kW (ok. 125 KM)
Moc netto – mediana93,0 kW (ok. 126 KM) +1,1%92,0 kW (ok. 125 KM)
Pojemność skokowa (najczęstszy wpis)3 850 cm³6 790 cm³ lepsza wartość +76%
Paliwoolej napędowyolej napędowy
Masa
Masa własna (najczęstszy wpis)5 000 kg6 200 kg +24%
Masa własna – mediana4 995 kg5 950 kg +19%
Ewidencja
Podrodzajkołowykołowy
Rok produkcji – nowe2024–2026brak danych
Rok produkcji – z importu2018–2018 (mediana 2018)2002–2007 (mediana 2004)
Rocznik – najnowszy rok produkcji (nowe)2026brak danych
Rocznik – mediana roku produkcji (import)2018 lepsza wartość2004
Pierwsze rejestracje w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026)43 (nowe: 42, używane z importu: 1)47 (nowe: 0, używane z importu: 47) lepsza wartość +9,3%

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: Centralna Ewidencja Pojazdów, API CEPiK – ciągniki rolnicze zarejestrowane po raz pierwszy w Polsce (październik 2025 – wrzesień 2026). To wpisy z dowodów rejestracyjnych, nie katalog producenta; „najczęstszy wpis” to wartość podana dla największej liczby pojazdów danego modelu. Szczegóły na kartach: Deutz-Fahr 5125, John Deere 6620.

To zestawienie ma też stałą stronę: Deutz-Fahr 5125 vs John Deere 6620 →

Gotowe zestawienia

205 par modeli konkurencyjnych marek o zbliżonej mocy (ciągniki, kombajny) lub pojemności (rozsiewacze nawozów).

Ciągniki (158)

Pokaż listę

Kombajny zbożowe (41)

Pokaż listę

Maszyny (6)

Pokaż listę

Bazy modeli