Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4233 ▲ 0,1%USD/PLN3,9526 ▲ 0,3%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 18:11 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

Porównywarka ciągników, kombajnów i maszyn

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Wybierz dwa modele z tej samej grupy – ciągniki, kombajny zbożowe albo maszyny z jednej kategorii – i zobacz ich parametry obok siebie. Ciągniki porównujemy na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK), kombajny i maszyny – na podstawie danych producentów z naszych baz.

Kombajny zbożowe
Kombajny zbożowe

Case IH Axial-Flow 9250 vs John Deere X9 1000

John Deere X9 1000 wygrywa w 3 z 5 parametrów (równe: 1).

  • Case IH Axial-Flow 9250: większa pojemność silnika o 2,3 l (+17%).
  • John Deere X9 1000: mocniejszy o 4 kW (ok. 5 KM) (+0,9%), większy zbiornik ziarna o 400 l (+2,8%), większy zbiornik paliwa o 50 l (+4,2%).

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

Case IH Axial-Flow 9250 John Deere X9 1000

Moc maksymalna

466 kW
470 kW

Moc znamionowa

410 kW
410 kW

Pojemność silnika

15,9 l
13,6 l

Zbiornik ziarna

14 400 l
14 800 l
ParametrCase IH Axial-Flow 9250John Deere X9 1000
Silnik
Moc maksymalna466 kW (ECE R 120 (ISO 14396))470 kW (ECE R 120) lepsza wartość +0,9%
Moc w KM634 KM (wg producenta)639 KM (wg producenta)
Moc znamionowa410 kW410 kW
Liczba cylindrów6brak danych
Pojemność silnika15,9 l lepsza wartość +17%13,6 l
SilnikFPT 15,9 l, 6 cylindrów, Stage IVJohn Deere 13,6 l, Stage V, pojedyncza turbosprężarka
Omłot i separacja
System omłotuRotorowy – pojedynczy rotor osiowy (Axial-Flow)Rotorowy – dwa rotory (Dual Rotor)
Szerokość bębnarotor Ø 762 mm, dł. 2638 mm; 220–1180 obr./min—
Separacjapowierzchnia separacji 2,98 m²2 rotory Ø 610 mm, dł. 3510 mm; powierzchnia omłotu 1,6 m², separacji 3,6 m²
Czyszczenie i zbiornik
Powierzchnia sit6,5 m² (pod kontrolą wiatru)7,0 m² (z przednim sitem)
Zbiornik ziarna14 400 l14 800 l lepsza wartość +2,8%
Wydajność rozładunku113–159 l/s162 l/s
Zbiornik paliwa1200 l (mocznik 166 l)1250 l (mocznik 83 l) lepsza wartość +4,2%
Masa i napęd
Masa21 000 kg (wg broszury)brak danych
Szerokość przyrządu żniwnegoPrzystawki zbożowe 7,6–13,7 m; kukurydziane do 18 rzędów (wąskie); podbieracze 3,7 / 4,6 mbrak danych
Prędkość maksymalnabrak danych40 km/h
Napędkoła, gąsienice (opcja)koła, gąsienice
Status w ofercieAktualna oferta (stan 2026)Aktualna oferta (stan 2026)
SeriaAxial-Flow 250X9

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: dane techniczne producentów zebrane na kartach modeli: Case IH Axial-Flow 9250, John Deere X9 1000. Producenci mogą podawać wartości według różnych norm – opis normy przy wartości, jeśli go podano.

To zestawienie ma też stałą stronę: Case IH Axial-Flow 9250 vs John Deere X9 1000 →

Gotowe zestawienia

205 par modeli konkurencyjnych marek o zbliżonej mocy (ciągniki, kombajny) lub pojemności (rozsiewacze nawozów).

Ciągniki (158)

Pokaż listę

Kombajny zbożowe (41)

Pokaż listę

Maszyny (6)

Pokaż listę

Bazy modeli