Wtorek, 3 listopada 2026 · Imieniny: Hubert, Marcin, Sylwia
Notowania EUR/PLN4,4233 ▲ 0,1%USD/PLN3,9526 ▲ 0,3%Pszenica konsumpcyjna972 zł/t ▲ 0,8%Kukurydza973 zł/t ▲ 1,7%Rzepak2 513 zł/t ▲ 0,5%Tuczniki6,27 zł/kg ▼ -0,6%Młode byki27,77 zł/kg ▲ 0,1%Mleko surowe1,94 zł/kg ▲ 2,1%Stan: 3.11, 18:11 · wszystkie ceny
Gorące tematy:

Porównywarka ciągników, kombajnów i maszyn

Wyłącznie na podstawie danych producentów i CEPiK

Wybierz dwa modele z tej samej grupy – ciągniki, kombajny zbożowe albo maszyny z jednej kategorii – i zobacz ich parametry obok siebie. Ciągniki porównujemy na podstawie wpisów w dowodach rejestracyjnych (CEPiK), kombajny i maszyny – na podstawie danych producentów z naszych baz.

Kombajny zbożowe
Kombajny zbożowe

John Deere X9 1100 vs New Holland CR10.90

New Holland CR10.90 wygrywa w 3 z 6 parametrów (równe: 1).

  • John Deere X9 1100: większy zbiornik ziarna o 1 700 l (+12%), szybszy rozładunek o 27 l/s (+17%).
  • New Holland CR10.90: wyższa moc znamionowa o 20 kW (ok. 27 KM) (+4,4%), większa pojemność silnika o 2,3 l (+17%), większy zbiornik paliwa o 50 l (+4,0%).

Podsumowanie wygenerowane automatycznie wyłącznie z liczb w tabeli; liczymy tylko parametry, w których więcej znaczy jednoznacznie więcej, z wartością dla obu modeli w tej samej jednostce. Masy nie oceniamy.

Kluczowe parametry (długość słupka względem większej wartości)

John Deere X9 1100 New Holland CR10.90

Moc maksymalna

515 kW
515 kW

Moc znamionowa

450 kW
470 kW

Pojemność silnika

13,6 l
15,9 l

Zbiornik ziarna

16 200 l
14 500 l
ParametrJohn Deere X9 1100New Holland CR10.90
Silnik
Moc maksymalna515 kW (ECE R 120)515 kW (ECE R 120 (ISO 14396))
Moc w KM700 KM (wg producenta)700 KM (wg producenta)
Moc znamionowa450 kW470 kW lepsza wartość +4,4%
Liczba cylindrówbrak danych6
Pojemność silnika13,6 l15,9 l lepsza wartość +17%
SilnikJohn Deere 13,6 l, Stage V, podwójna turbosprężarkaCursor 16, 6 cylindrów, 15,9 l, Stage V
Omłot i separacja
System omłotuRotorowy – dwa rotory (Dual Rotor)Rotorowy – dwa rotory osiowe (Twin Rotor)
Szerokość bębna—brak danych
Separacja2 rotory Ø 610 mm, dł. 3510 mm; powierzchnia omłotu 1,6 m², separacji 3,6 m²2 rotory; powierzchnia omłotu i separacji 3,13 m²; bijak Ø/szer. 1560 mm
Czyszczenie i zbiornik
Powierzchnia sit7,0 m² (z przednim sitem)6,5 m²
Zbiornik ziarna16 200 l lepsza wartość +12%14 500 l
Wydajność rozładunku186 l/s lepsza wartość +17%159 l/s
Zbiornik paliwa1250 l (mocznik 83 l)1300 l (mocznik 160 l) lepsza wartość +4,0%
Masa i napęd
Szerokość przyrządu żniwnegobrak danychPrzystawki od 5,18 do 15,2 m (zakres dla całej serii CR)
Prędkość maksymalna40 km/hbrak danych
Napędkoła, gąsienicekoła, gąsienice SmartTrax
Status w ofercieAktualna oferta (stan 2026)Aktualna oferta (stan 2026)
SeriaX9CR (Twin Rotor)

Zielonym oznaczamy lepszą wartość tylko tam, gdzie więcej znaczy jednoznacznie więcej (moc, pojemność silnika, liczba cylindrów, zbiorniki, wydajność rozładunku, prędkość, szerokość hedera, udźwig, nowszy rocznik, liczba rejestracji w CEPiK) i obie wartości są pojedynczą liczbą w tej samej jednostce. Procent przy większej wartości to różnica względem mniejszej. Masy i wymiarów nie oceniamy. Ceny nie podajemy – nie ma jej w naszych bazach.

Źródło: dane techniczne producentów zebrane na kartach modeli: John Deere X9 1100, New Holland CR10.90. Producenci mogą podawać wartości według różnych norm – opis normy przy wartości, jeśli go podano.

To zestawienie ma też stałą stronę: John Deere X9 1100 vs New Holland CR10.90 →

Gotowe zestawienia

205 par modeli konkurencyjnych marek o zbliżonej mocy (ciągniki, kombajny) lub pojemności (rozsiewacze nawozów).

Ciągniki (158)

Pokaż listę

Kombajny zbożowe (41)

Pokaż listę

Maszyny (6)

Pokaż listę

Bazy modeli